52
">

خرید ملک در انگلیس (2)

هزینه های خرید خانه در انگلیس

هزینه ­های مربوط به خرید خانه در انگلیس را می­ توان تقریباً به دو بخش تقسیم کرد: هزینه­ های اولیه و هزینه­ های جاری.

هزینه­ های اولیه برای خرید ملک در انگلیس شامل:

هزینه های جاری خرید ملک در انگلیس

این هزینه ­ها شامل موارد زیر هستند:

تأمین بودجه برای خرید ملک در انگلیس

وام مسکن در انگلستان

در صورت نیاز به کمک مالی برای خرید ملک، اتباع غیر انگلیسی می­ توانند از یک بانک یا کارگزار رهن، وام سرمایه گذاری دریافت کنند. بانک ­های بین­ المللی مانند HSBC نیز به زبان انگلیسی خدمات ارائه می ­دهند. بیشتر وام دهندگان وام ­های مسکن مختلف با نرخ ثابت و متغیر ارائه می ­دهند. آنها از شما می­ خواهند سپرده­ ای بگذارید که معمولاً بین 5-40٪ ارزش ملک موردنظرتان است (معمولاً برای افراد غیر مقیم این نرخ بالاتر خواهد بود). همچنین این امکان وجود دارد که در ازای دارایی­ های موجود وام مسکن را از خارج از کشور تأمین کنید، اما ممکن است این کار پیامدهای مالیاتی به دنبال داشته باشد. هزینه ­های تشکیل پروندۀ هر وام ­دهنده به نسبت وام­ دهندۀ دیگر متفاوت است اما این هزینه­ ها می ­تواند شامل هزینۀ رزرو وام، هزینۀ تشکیل پرونده و هزینۀ پایان کار باشد.

طرح های کمکی در انگلستان

دولت انگلستان وبسایت راهنمای خرید را برای کمک به صاحبان خانه­ های احتمالی معرفی کرده تا در این مسیر درست قدم بردارند. مستاجران مسکن­ های اجتماعی اگر حداقل 3 سال مستاجر بوده باشند حق خرید خانۀ خودشان را دارند. دولت همچنین از طریق سرویس مشاورۀ پولی خود طیف وسیعی از مرورگرهای محاسباتی آنلاین آسان را برای استفادۀ عموم ارائه می­ دهد که کمک می­ کند فرد بتواند با دوراندیشی وام مناسبی پیدا کند که می­ تواند از عهدۀ پرداخت هزینه­ های اقساط ماهانۀ آن برآید. بدیهی است میزان وام دریافتی و نحوه بازپرداخت آن به درآمد ماهانه قابل اثبات شما ارتباط مستقیم دارد.

یافتن ملک در انگلستان

خانه­ های فروشی انگلستان معمولاً نزد مشاوران املاک و در وبسایت­شان، در وبسایت ­های املاک آنلاین و در نیازمندی­ های شهری جراید کثیرالانتشار آگهی می ­شوند. همچنین می­ توانید در حراج­ها ملک اکازیون پیدا کنید و یا در مناطق خاص شهر در جست ­وجوی خانه باشید. به دنبال تابلوهای «خانۀ فروشی» در جلو ملک­ ها باشید و با مشاور املاکی که آن خانه در فهرستش ثبت شده تماس بگیرید. صرف نظر از اینکه لیست را چگونه پیدا می­ کنید، معمولاً جزئیات تماس با خود مالک یا بنگاه املاک وی قید شده است.

بنگاه های معاملات ملکی در انگلستان

بنگاه­ های املاک و مستغلات یا به سادگی بنگاه ­های معاملات ملکی که خود انگلیسی ­ها آنها را با عنوان دوم می­ شناسند، روش مرسوم برای شکار خانه است. آنها جست­ وجوی خود را متناسب با مشخصاتی که شما بهشان ارائه می ­دهید صورت می­ دهند، دانش و اطلاعات جامعی از محله و منطقۀ مورد نظر دارند و عموماً فهرستی از ملک ­های آگهی­ شدۀ متنوعی در اختیار دارند. آنها همچنین می­ توانند بازدیدها را از طرف شما ترتیب دهند و در مذاکرات قیمت و روش ­های خرید به شما مشاوره بدهند و کمک­تان کنند.

هنگام خرید خانه در انگلیس از طریق بنگاه معاملات ملکی، مهم است که ازشان بپرسید خدمات آنها چه مواردی را شامل می­ شود. بسیاری از بنگاه­ های معاملات ملکی انگلستان خدمات مشاورۀ حقوقی، وکالتی و تشکیل پرونده و پیگیری اخذ وام مسکن را نیز ارائه می دهند که این مجموعه خدمات می­ تواند روند کارتان را سریع­تر و بدون دردسر پیش ببرد، اما شما همچنین می­ توانید برای کسب  تخصص کافی در مورد شرایط و بودجه از چند منبع مشاوره بگیرید و صرفاً متکی به همان بنگاه نباشید. هزینه­ های بنگاه را معمولاً فروشنده پرداخت می­ کند، بنابراین در صورت خرید مجبور نیستید هزینه ­ای بابت خدمات آنها پرداخت کنید، اگرچه ممکن است برخی از آنها بابت خدمات افزوده از شما هزینه بگیرند. پس باید از همان ابتدا بررسی کنید و ببینید ممکن است در این مسیر متحمل چه هزینه­ هایی شوید.

طیف وسیعی از بنگاه­ های معاملات ملکی در سراسر کشور وجود دارد که می­ توانید به فراخور شرایط خود یکی را انتخاب کنید. بیشتر آنها بومیانی هستند که در مناطق و محله­ های مشخصی فعالیت می­ کنند، بنابراین ممکن است لازم باشد برای یافتن بنگاه معاملات ملکی مناسب تحقیق کنید. در هر صورت برای شما که فارسی زبان هستید، در حال حاضر بهترین گزینه جهت خرید ملک در انگلیس، اینوسپات تلقی می‌شود.

مشاهده و انتخاب ملک

شما می ­توانید بازدید از خانۀ موردنظرتان را مستقیماً با فروشنده یا از طریق یک مشاور مسکن هماهنگ کنید. این قدم با تعیین وقت قبلی امکان­پذیر است و اگر با یک مشاور مسکن کار می­ کنید، معمولاً باید آنها را در آدرس ملک یا در دفتر بنگاه شان ملاقات کنید. برای اینکه بتوانید از وعدۀ بازدید ملک نهایت استفاده را ببرید، فهرستی از مواردی که قصد دارید آنها را کنترل کنید و همچنین سؤالاتی که لازم است از مالک بپرسید تهیه نمایید. شما می­ توانید از یک ملک چندین بار دیدن کنید و منطقی است که حداقل دو بار برای بازدید یک ملک بروید. بهتر است ملک موردنظر را در ساعات مختلف هم در نور روز و هم شب­ هنگام ببینید. بعضی از بنگاه ­های خدمات بازدید از راه دور را به صورت آنلاین دارند که بسیار برای کسانی که در خارج از کشور زندگی می ­کنند یا برنامۀ شلوغی دارند مفید است. هرچند بازدید آنلاین ابداً عمق و شفافیت بازدید حضوری را ندارد. اگر نمی­ توانید حضوری از جایی بازدید کنید، تلاش کنید دوست یا همکارتان را به نمایندگی خود بفرستید تا از نزدیک از خانه بازدیدکند. اینوسپات قابلیت ارسال همکاران خود در انگلیس در شهرهای لندن، منچستر، بردفورد و برایتون از طرف شما را دارد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند