خرید بیزینس در انگلستان

درآمد ارزی را با ما تجربه کنید...

مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار در بریتانیا

خدمات ما

خرید بیزینس در انگلستان

آیا می خواهید از محل اقامت خود یک بیزینس معتبر در اروپا را مدیریت کنید؟ با خرید بیزینس های موجود در سایت، شما را به این هدف خواهیم رساند.

اعطای نمایندگی از شرکت های اروپایی

ملنور ارائه دهنده انحصاری فرنچایز برای تمامی برندها در کشور انگلستان بوده و تمامی مراحل مذاکره و خرید بیزینس را به نمایندگی از شما توسط وکلای حقوقی خبره مستقر در لندن انجام خواهد داد.

ایجاد درآمد ارزی مطمئن و پایدار

آیا از شرایط اقتصادی محل اقامت خود نگران بوده و به دنبال راهکاری تضمین شده و قابل قبول برای سودآوری در بیزینس خود هستید؟

ثبت شرکت و مدیریت بیزینس شما

خدمات ملنور در این حوزه شامل ثبت شرکت شما، ارائه دفتر کار و مدیریت کسب و کار شما از طریق بازاریابی و فروش خدمات یا کالای بیزینسی شما در بریتانیا بوده و در امر استخدام نیروی کار مجرب و مباحث حقوق و دستمزد در کنار شما خواهیم بود.

چرا انگلستان؟

 

انگلستان دارای نظام مالی بسیار دقیق و منصفی است که برای سرمایه گذاران امکان رشد و پیشرفت فراهم می کند. این کشور همچنین دارای یکی از بهترین نظام های حقوقی و قضایی جهان است که از حقوق تجار و سرمایه گذاران به بهترین نحو حمایت و دفاع می کند.
با خرید بیزینس در انگلستان شما هویت حقوقی بدست خواهید آورد که به شما امکان و اجازه تجارت آزاد با تمامی کشورهای دنیا را داده و به شما کمک می کند تا کار و تجارت خود را به تمامی جهان معرفی کرده و هر روز موفق تر از دیروز خود عمل کنید. علاوه بر آن می توانید بدون حضور فیزیکی در محل بیزینس خود آنرا از هر نقطه دنیا مدیریت کنید و درآمد حاصله را بصورت آنلاین در حساب بانکی خود مشاهده نمایید.

برندهای موجود برای دریافت امتیاز نمایندگی

آدرس ما