104
">

آموزش و پروش در انگلستان

آموزش و پروش انگلستان شهرت جهانی داشته و حضور پررنگ در بازارهای بین المللی دارد. موسسات آموزش عالی این کشور از مشهورترین و معتبرترین موسسات در جهان هستند. موسسات و مدارس ابتدایی انگلستان معیارهای بین‌المللی ایمنی و انتخاب را دارا هستند.

کیفیت مشهور

مشهورترین مدارس و دانشگاه‌های جهان در انگلستان هستند. این سیستم ارزیابی باکیفیت جهانی مشهور، از مرحله بنیادی سال‌های اولیه تا سطح A را پشتیبانی می‌کند. انگلستان در ابتدا توسط دانشجویان بین‌المللی از لحاظ تجربه دانش‌آموزان طبق چندین معیار (Student بین‌المللی Barometer ۲۰۱۷) رتبه‌بندی شده است.

ارتباط جهانی از طریق زبان انگلیسی

انگلیسی زبان جهانی است و تقریبا یک چهارم مردم جهان به عنوان زبان اصلی تجارت، علوم و دانشگاه‌های بین‌المللی به انگلیسی صحبت می‌کنند.

اقتصادهای نوظهور و توسعه یافته نقش مهم زبان انگلیسی در توسعه ملی را درک می‌کنند، زیرا این امر در زمینه اشتغال، توسعه اقتصادی و ارتباط جهانی نقش دارد.

همکاری جهانی

رویکرد کشور انگلستان تعامل بین‌المللی مبتنی بر مشارکت است و با موسسات بخش آموزش، صنعت جهانی و دولتهای سراسر جهان همکاری می‌کند تا با به اشتراک گذاشتن دانش، مهارت‌ها و نوآوری‌ها و فرصت‌ها، چالش‌های دنیای مدرن را برآورده کند.

ویژگی ها:

  • تقریبا 25٪

از شرکت‌های فناوری آموزش اروپا در انگلستان در سال 2019 در انگلستان مستقر هستند و به این صورت در اروپا پیشرو می‌باشد.

  • 18

دانشگاه از 100 دانشگاه برتر جهان در انگلستان هستند.

  • 4

دانشگاه از 10 دانشگاه برتر جهان در انگلستان هستند رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2020

  • بیش از 50

رهبر جهان از آموزش انگلیس بهره مند شده‌اند طبق اعلام موسسه سیاست های آموزش عالی 2018

  • تقریبا 20 میلیارد پوند

در سال 2016 از صادرات مربوط به بخش آموزش کسب شده است

  • دومین

گروه دانشجویان بین‌المللی آموزش عالی است استراتژی آموزش بین المللی 2019

استقبال از دانشجویان بین‌المللی

انگلستان همچنان به طور فزاینده‌ای به ارائه پیشنهاد رقابتی به دانشجویان بین‌المللی ادامه خواهد داد که شامل تمدید دوره مرخصی برای تحصیل، بهبود روند صدور ویزا، پشتیبانی از کار می‌شود تا دانشجویان موجود و آینده احساس خوشایندی داشته باشند.

تشخیص منافع مشترک

دانشجویان بین‌المللی با آوردن دانش جدید، درک بین فرهنگی و دوستی جهانی  و کسب تجربه آموزشی دانشجویان داخلی، سهم بی‌بدیلی در جامعه انگلستان دارند.

افزایش تعداد دانشجویان بین‌المللی

انگلستان فقط برای تحصیلات عالی، از سال 2017 تا 2018 میزبان تقریبا 460,000 دانشجوی بین‌المللی بود. انگلستان قصد دارد تعداد دانشجویان تحصیلات عالی بین‌المللی را تا سال 2030 به 6,000,000 نفر افزایش دهد.

مکانی برای اقامت دانشجویان بین‌المللی

دانشجویانی که برای تحصیل به انگلستان می‌آیند به عنوان نوآوران فارغ التحصیل اقامت دارند و می‌توانند شرکتهای آموزش زبان در لندن، خدمات پذیرایی در Newcastle و فناوری پشتیبانی تجارت در Glasgow تأسیس کنند.

صادرات تخصص آموزش به چین

انجمن The British Educational Suppliers (BESA) با تقاضای شدید چین برای محصولات و خدمات آموزشی با کیفیت انگلستان مواجه شده است. ارزش این بازار 500 میلیارد دلار است، هر سال 677 میلیون دلار صرف EdTech می‌شود. BESA که همکاری نزدیکی با DIT و DfE داشت، ماموریت تجاری اختصاصی وزرا را برای شرکت EdTech در پکن و شانگهای در سال ۲۰۱۶ انجام داد.  BESA بیش از 10 بار شرکت‌ها را پس گرفته است. نکته جالب توجه در سال 2018 “کلاس‌های عالی بریتانیا” بود که بهترین منابع دیجیتال انگلستان را به نخست وزیر Theresa May و میزبانان چینی در جریان بازدیدشان نشان داد. از آن زمان BESA با شرکای اصلی چینی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرده و درهای همکاری‌های آینده را گشودند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند