103
">

امتیازات ویزای کارآفرینی در انگلستان

امتیازات ویزای کارآفرینی در انگلستان

با توجه به اینکه اخذ کلیه ویزاهای کشور انگلستان منوط به اخذ امتیاز لازم از سیستم امتیازی انگلیستان (BPS) می باشد. فلذا اخذ ویزای کارآفرین Tier1 انگلستان نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. با این حساب، امتیازات ویزای کارآفرینی در انگلستان در جدول زیر از این قرار است:

شرط امتیاز
دسترسی به مبلغ 50000£ (پوندی) 25 امتیاز
قرار داشتن مبلغ سرمایه گذاری در مؤسسات تأیید شده و یا قابل انتقال بودن مبلغ سرمایه گذاری 25 امتیاز
آماده بودن مبلغ سرمایه گذاری برای احداث کسب و کار 25 امتیاز
سطح زبان انگلیسی آیلتس 4 به بالا 10 امتیاز
ارائه 3 ماه صورت گردش حساب بانکی مبنی بر کفایت موجودی جهت تأمین هزینه زندگی خود و همراهان در انگلستان 10 امتیاز

تمامی افراد خانواده کار آفرین از خدمات درمانی و پزکشی دولتی و بیمه برخوردار خواهند شد. Genuine Entrepreneur: تست ارزشیابی کارآفرینان برای سنجش میزان دانش و توانایی متقاضی در زمینه های مختلف کارآفرینی می باشد. این تست توسط افسرهای مهاجرتی صورت می گیرد و صلاحیت متقاضی را برای کارآفرینی تایید می کند. جهت مهاجرت به انگلستان حتما با ما مشورت نمائید.

دریافت حمایت بابت آغاز کارآفرینی در انگلستان

وزارت برنامه جهانی کارآفرینی تجارت بین المللی به کارآفرینان که در خارج از کشور ساکن هستند بابت نقل مکان کسب و کار خود را به این کشور بابت انجام مراحل ابتدایی کارآفرینی در کسب و کار فن آوری همکاری می کنند.

  • منتقل کردن 340 کسب و کار به انگلستان
  • ایجاد بیشتر از 1000 نوع شغل بابت اقتصاد بریتانیا
  • افزایش بیش از یک میلیارد پوند سرمایه گذاری بابت شرکت های خصوصی
  • ایجاد کمک بابت توسعه برنامه کسب و کار
  • کمک به منتقل کردن مکان به انگلستان
  • معرفی زمینه مناسب بابت سرمایه گذاری و کارآفرینی
  • راهنمایی و نطارت توسط کارآفرینان با تجربه
  • راهنمایی های لازم بابت چگونگی رشد بین المللی

شهرهای مناسب برای کارآفرینی در انگلستان

بابت کارآفرینی منطقه های مختلفی وجود دارد اما باید محلی را انتحاب کنید و کارآفرینی را شروع کنید که محل مناسب باشد. برای مثال کشور لندن با بیشتر از 200 هزار شرکت منطقه مناسب تری به لطف کیفیت بالا و پشتیبانی از کارآفرینی در سایر نقاط بهتر می باشد. شهرهای بزرگ در این کشور مانند منچستر، ادینبورگ، گلاسکو (در بریتانیا) و غیره. مناطق مناسبی در جهت کارآفرینی و ثبت شرکت می باشد. در نهایت مبتنی بر آنچه در این مقاله ذکر شد کارآفرینی در انگلستان یکی از بهترین راه ها بابت مهاجرت به انگلستان می باشد. شخص متقاضی و همراهانش با اخذ ویزای کارآفرینی در انگلستان از همه مزایای حقوقی شهروندان بریتاتیایی برخوردار می شود.

Business Plan در ویزای کارآفرینی در انگلستان

متقاضی جهت سرمایه گذاری انگلستان باید با یک طرح و نقشه کسب و کار مطلوب به اداره مهاجرت انگلستان ثابت کند که می تواند در این کشور کارآفرین واقعی باشد و تاثیر مثبتی بر اقتصاد انگلیس داشته باشد. سرمایه سالانه کمپانی تاسیس شده یا کسب و کار ایجاد شده توسط کارآفرین خارجی نباید کم تر از 50 هزار دلار در سال باشد. کسب و کار مورد نظر باید توسط دولت انگلیس و همچنین اداره و سازمان های مربوطه تایید شود. بهتر است در صورتی که شرایط اخذ ویزای کارآفرینی کشور انگلستان را ندارید از طریق دیگری راه مهاجرت به انگلستان را در پیش گیرید. در حال حاضر تحصیل در انگلستان می تواند بهترین گزینه برای ورود و مهاجرت به این کشور تلقی شود.

ویزای کارآفرینی در انگلستان به دانجشویانی که با ویزای تحصیلی انگلستان سابقه تحصیل در این کشور را دارند نیز ارائه می شود. داشتن ایده ای نو و کاری جدید از شرایط لازم و پول کافی برای سرمایه گذاری مهم ترین مورد برای کارآفرینی در انگلیس می باشد. موسسه ملنور در صورت نیاز آماده ارائه خدمات برای کسب ویزای کارآفرینی در انگلستان می باشد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند