83
">

سوالات متداول مهاجرت کاری به انگلستان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری انگلستان چیست؟

داشتن گواهی اسپانسرشیپ، شهروند منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس نبودن، ارائه مدارک مربوط به درآمد و حقوق (حداقل 30000 پوند در سال)، برخورداری از دانش زبانی کافی، داشتن پس انداز شخصی (945 پوند در حساب بانکی، 90 روز پیش از درخواست ویزا)، دارا بودن پاسپورت معتبر و ارائه سابقه مسافرت و نداشتن سوء پیشینه از شرایط اصلی اخذ ویزای کاری انگلستان است.

اخذ ویزای استارت آپی انگلستان چه شرایطی دارد؟

ویزای استارت آپی ویژه کسانی است که قصد ایجاد بیزنسی جدید را در این کشور دارند. برای تاسیس یک کسب و کار تازه در بریتانیا شما پس از تایید از طرف یک موسسه آموزشی یا شرکتی برجسته با سابقه حمایت کارآفرینان در این کشور، می‌توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید. مدت اعتبار این ویزا 2 ساله بوده و نیاز به سرمایه اولیه ندارد، هرچند داشتن بیزنس پلن دقیق از شرایط الزامی آن است.

آیا ایرانیان می‌توانند ویزای کاری انگلستان را دریافت کنند؟

بله، اخذ ویزای کاری انگلستان برای شهروندان ایرانی مانعی قانونی ندارد، هرچند بسیار سخت و دشوار است. کشور انگلستان یکی از محبوب‌ترین مقصدهای مهاجرت کاری است، به همین دلیل متقاضیان اخذ ویزای کاری این کشور باید با حجم زیادی از نیروی کار ماهر و متخصص اروپایی، چینی، هندی و آمریکایی رقابت کنند تا موفق به اخذ جاب آفر گردند.

آیا ویزای کاری انگلستان از سیستم امتیازبندی استفاده می‌کند؟

بله، طبق سیاست‌های جدید بریتانیا، دیگر تفاوتی میان نیروی کار ماهر در خارج و یا داخل اتحادیه اروپا نبوده و همگان از طریق یک سیستم امتیازبندی بر اساس دانش زبانی، داشتن جاب آفر، نوع رشته و نیاز به موقعیت شغلی مورد نظر سنجیده شده و افرادی که امتیاز لازم را کسب کنند می‌توانند ویزای کاری انگلستان را دریافت کنند.

شرایط مهاجرت کاری به انگلستان چگونه است؟

متقاضیان اخذ ویزای کاری انگلستان می‌توانند از روش‌های مختلفی اقدام کنند که معروف‌ترین آن tier 2 است. برای دریافت این ویزا باید از طرف کارفرمایی معتبر جاب آفر بگیرید. توجه کنید که اخذ جاب آفر از انگلستان بسیار سخت است زیرا رقابت سختی برای آن در جریان بوده و همچنین شما باید در یک سیستم امتیازبندی شرکت کنید تا واجد شرایط دریافت ویزای کاری این کشور شناخته گردید.

کشور انگلستان چند نوع ویزای کاری ارائه می‌دهد؟

کشور انگلستان چندین نوع ویزای کاری ارائه می‌دهد، از جمله ویزای کاری بلندمدت (tier 2)، ویزای کاری کوتاه مدت (tier 5)، ویزای نوآوری و استارت آپ (tier 1) مشهورترین ویزاهای کاری انگلستان هستند که متقاضیان می‌توانند برای آن اقدام کنند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند