23
">

آمار مهاجران به انگلیس

از سال 2012 بیشترین آمار مهاجرت به کشور انگلیس برای مردم کانادا بوده است به طوری که به میزان 90000 نفر در طی سال‌های مختلف از کانادا وارد انگلیس شده‌اند با توجه به اینکه شرایط زندگی در کانادا نیز در وضعیت خوب است اما باز هم مهاجرت به کشور انگلیس دیده می‌شود. با ورود افراد کانادایی به این کشور یک سری سیاست‌های فرهنگی جدید صورت گرفت که به نفع اتباع خارجی شد و به این ترتیب جمهوری ایرلند نیز مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب نمود. با ورود مردم ایرلند به کشور انگلستان یک سری ناملایمی‌ها مبنی بر حملات تروریستی ایجاد شد اما به سرعت به وضعیت آرامش رسید. کشور انگلیس بسیار قانونمند بوده و با تیم‌های قانون شکن قطعاً برخورد جدی خواهد نمود.
هندی‌ها نیز مهاجرت به کشور انگلیس را یک انتخاب خوب می‌دانند به طوری که در سه سال اخیر اینطور به نظر می‌رسد که مردم هندوستان به کشور انگلیس مهاجرت کرده‌اند و عموماً ترتیب مهاجرت این افراد به شکل خانوادگی است. یکی از دلایلی که هندی‌ها مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند فضای آلوده کشور خودشان بود به طوری که بیماری‌های مختلف شایع شده بود به این ترتیب با گذراندن شرایط سخت‌گیرانه کشور انگلیس به میزان 75 درصد از متقاضیان هندی توانستند مهاجرت به کشور انگلیس را به نفع خود رقم زنند.
یک بررسی نیز بر روی مردم ایران صورت گرفته است، در سال 2015 درصد کمی از مردم ایران مهاجرت به کشور انگلیس را انتخاب کردند علت آن عدم صدور ویزا برای این مردم بود و سختگیری‌های کشور انگلیس در این زمینه بسیار طولانی بود به طوری که پس از گذشت یک دوره طولانی مدت و افزایش تعداد درخواست‌ها از سوی مردم ایران قوانین مهاجرت به کشور انگلیس تغییر کرده و کمی آسان‌تر از قبل شد به طوری که در سال 2018 شاهد آمار شگقت انگیزی در زمینه مهاجرتی به این کشور هستیم. 

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند