86
">

سرمایه گذاری در انگلستان

انگلیس ششمین اقتصاد بزرگ جهان را داراست، و بزرگترین مرکز مالی جهان در کنار نیویورک قرار دارد. در حقیقت ، لندن یکی از بزرگترین شهرها در جهان و دارای بالاترین شهر ناخالص داخلی (GDP) در اروپا است. این موضوع انگلستان را به یک مرکز مالی بسیار مهم برای سرمایه گذاران بین المللی تبدیل می کند.

بورس اوراق بهادار لندن دارای بیش از 6 تریلیون دلار سرمایه در بازار است و آن را به سومین بورس بزرگ در جهان تبدیل کرده است. حدود 3000 شرکت از بیش از 60 کشور جهان در بورس وجود دارد از جمله شرکت های آفریقا ، چین ، آمریکای لاتین ، اروپا و آسیا.

15 دلیل مهم سرمایه گذاری در انگلیس در مقایسه با سایر کشورها

 1. آسانترین مکان برای ایجاد و اداره یک تجارت اروپا است: طبق یک مطالعه بانک جهانی ، برای ایجاد یک تجارت در انگلستان فقط 13 روز زمان می برد. بانک جهانی رتبه اول انگلیس را در اروپا و ششم در جهان برای فعالیت یک تجارت کسب کرده است.
 2. یک محیط مالیاتی رقابتی بین المللی برای سرمایه گذاران خارجی: انگلستان کمترین مالیات شرکت را با 28 درصد و کمترین آن در G7 است. بالاترین وثیقه مالیاتی شخصی با 40 درصد نیز کمترین میزان در اتحادیه اروپا است.
 3. انعطاف پذیر ترین بازار اروپا: براساس گزارش بانک جهانی ، انگلیس در جایگاه دوم برای استخدام کارگران قرار دارد.
 4. حداقل موانع کارآفرینی: OECD انگلستان را به عنوان دوم در جهان برای تنظیم بازار محصولات معرفی کرده است. همچنین در رده دوم برای کمترین موانع کارآفرینی و سوم برای کمترین موانع سرمایه گذاری تجاری در جهان قرار دارد.
 5. رهبر جهان در نوآوری: انگلیس به دلیل پایگاه تحقیقاتی با کیفیت شناخته شده است و در لیست پربازدیدترین مکانها برای نوآوری رتبه دوم را دارد.
 6. محیط های سیاسی پایدار: شفافیت بین المللی انگلیس را از لیست شفافیت در رتبه برتر انگلیس قرار می دهد. انگلستان کشوری است که کمترین فساد را در جهان دارد. در مقایسه با ایالات متحده ، ژاپن ، آلمان و فرانسه به رتبه بالاتری می رسد.
 7. محیط زیست نظارتی پایدار: انگلیس از روش مشورتی برای تدوین مقررات پیروی می کند که برای یک محیط تجاری سودمند است.
 8. ثبت آسان ملک: ثبت املاک در انگلیس در مقایسه با ایتالیا ، ایرلند ، فرانسه و آلمان آسانتر است.
 9. زبان بین المللی تجارت: زبان انگلیسی که زبان عملیاتی است هنگام انجام کار در سطح جهان مزایایی دارد.
 10. استعداد برتر: انگلیس دارای شش دانشگاه برتر اروپا است. دو از شش مدرسه برتر بریتانیا در سه دانشگاه برتر جهانی وجود دارد.
 11. دروازه ورود به بازار اتحادیه اروپا: انگلستان به عنوان دروازه ای عالی برای بازار اروپا عمل می کند که دارای 27 کشور عضو و جمعیت تقریبی 500 میلیون نفر است.
 12. شبکه ارتباطی قوی: انگلیس دارای بازارهای باند پهن گسترده ای در بین کشورهای G7 و همچنین قوی ترین زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است.
 13. پیوندهای حمل و نقل قوی: انگلیس به دلیل پیوندهای حمل و نقل در سطح جهانی شناخته شده است. دولت برای بهبود امکانات هوایی ، شبکه ریلی و زیرساخت های حمل و نقل ریلی اقدامی کرده است.
 14. مرکز مالی پیشرو: لندن که بزرگترین مرکز مالی جهان است در انگلستان واقع شده است.
 15. رشد سریع بهره وری: Te UK نسبت به سایر رقبای اصلی خود از نظر بهره وری جهشی اساسی داشته است.

شرایط سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری انگلستان شامل متقاضی اصلی، همسر و فرزندان زیر 18 سال است.

در مرحله اول، اقامت سرمایه گذار برای 3 سال و 4 ماه اعطا می شود و سپس برای 2 سال دیگر تمدید می شود، شرطی که سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون پوندی در انگلستان انجام داده باشد. هیچ نیازی به دانش زبان انگلیسی نیست. با داشتن اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری، به سرمایه گذار اجازه  کار کردن، درس خواندن و فعالیت های تجاری در انگلستان داده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط زندگی، تحصیل و نحوه ی اخذ اقامت کشور انگلستان قبل از هر اقدامی ابتدا با مشاورین موسسه ملنور مشورت نمایید. مشاورین ما با کادری مجرب و با اطلاعاتی دقیق و کارامد به بهترین شکل ممکن به شما یاری خواهند رساند .

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند