117
">

سایت کاریابی در انگلستان

یافتن شغل در انگلیس در صورتی که بخواهید به صورت مستقل و تجربی عمل کنید، ممکن است بسیار زمان بر، هزینه بر و سخت باشد. زیرا شما حتی در صورت ارتباط با چند نفر که تجربه زندگی و کار در انگلیس را داشته اند، نمیتوانید جامع ترین اطلاعات را در خصوص بنگاه های کاریابی به دست آورید.

در انگلستان ارتباط بین نیازهای شغلی و لیست مشاغل مورد نیاز انگلیس با متقاضیان را موسسه و سایت کاریابی در انگلستان برقرار می کند. تعدادی از مهم ترین موسسات کاریابی را با پایگاه های اینترنتی آن ها به شما معرفی می کنیم.

شما می توانید با کلیک بر روی هرکدام از لینک ها، وارد سایت کاریابی انگلیس شوید و با ارسال مدارک یا رزومه خود، فرصت شغلی مناسب را پیدا کنید.

  1. https://www.cv-library.co.uk/
  2. https://www.rec.uk.com/jobseekers
  3. https://findajob.dwp.gov.uk/

در میان سه مورد یادشده، سایت سوم که سایت کاریابی رسمی و دولتی انگلیس به شمار می رود، گزینه بهتری است. در این سایت می توانید هرساله بیش از ۹۰ هزار تا ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در انگلیس پیدا کنید.

در صورتی که به عنوان یک ایرانی به دنبال فرصت های شغلی لندن پایتخت انگلیس هستید، گزینه های بهتری برای کاریابی وجود دارد.

مثلا سایت http://www.bazaryab.co.uk/karyabi.htm آگهی های مربوط به کاریابی ایرانی در لندن را بدون هیچ دریافت پولی با آدرس و شماره تماس کارفرما به زبان فارسی ارائه می کند.

‫نمونه دیگر از سایت هایی که در این حوزه فعال هستند، نیز برای شما معرفی می شود. https://www.bazarlondon.com/index.php/yell  در قسمتی تحت عنوان نیازمندیهای لندن, راهنمای مشاغل ایرانیان انگلستان به طور دقیق موقعیت های شغلی را معرفی می کند.

در سایت های http://iranianuk118.com/  و http://www.iranianukyellowpages.com/1-london نیز شما می توانید به راحتی از طریق آگهی ها با شماره تماس، ایمیل و یا سایر راه های ارتباطی با کارفرما تماس حاصل کنید.

استخدام نیروی کار در کشور انگلیس

 با توجه به مطالب فوق و آگاهی نسبی از مشاغل مورد نیاز در انگلستان و همچنین مشاغل پردرآمد این کشور، چنانچه قصد دریافت ویزای کار انگلستان را دارید، می توانید برای دریافت اطلاعات جامع تر با مشاوران ما تماس بگیرید.

کشور انگلستان نیازمند مهندسان متخصص و واجد شرایط است. این کشور در مشاغل مهندسی (هوافضا، متخصصان حمل و نقل و… ) کمبود نیروی متخصص دارد و به همین علت به دنبال افراد متخصص در زمینه مهندسی است.

با توجه به این که نیاز به سرمایه گذاری در انگلستان رو به افزایش است، نیاز به بازاریاب در این کشور نیز مشاهده می شود. مهارت های تکنیکی و همچنین مهارت های استراتژی در بازاریابان، از جمله مهارت ها و تخصص هایی است که در انگلستان مورد نیاز است و شرکت ها به افرادی که در این حوزه ها تخصص دارد، نیاز دارند.

بازاریابی شغل انعطاف پذیری است و درآمد خوبی هم دارد. اگر شما از جمله متخصصان حوزه بازاریابی هستید و در زمینه ابزار بازاریابی دیجیتال تخصص دارید، راه سختی برای پیدا کردن شغل ندارید زیرا این پست شغلی از جمله مشاغل مورد نیاز در انگلستان است.

همان طور که گفته شد، علاوه بر شغل های ذکر شده، حسابداری هم جزء شغل های پر تقاضا در انگلستان است و طرفداران بسیاری دارد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند