56
">

موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

یکی از راه های مهاجرت به انگلستان اخذ ویزای کاری این کشور می باشد، متقاضیان برای یافتن شغل می توانند از موسسات معتبر کاریابی در انگلستان استفاده نمایند. متقاضیان می توانند برای یافتن مشاغلی که در زمینه رشته تحصیلی می باشد و یا در کاری تخصص و مهارت دارند با ارائه رزومه به موسسات معتبر کاریابی در انگلستان در شغل مورد نظر خود استخدام شوند. پیشنهاد می شود افرادی که قصد دارند اقامت کاری در کشور انگلستان را در سال 2019 تجربه نمایند و برای پیدا کردن کار قصد دارند از موسسات معتبر کاریابی در انگلستان استفاده نمایند.

نیروی کار در کشور انگلستان

کشور انگلستان جزء کشورهای پیشرفته در اقتصاد می باشد، عمدتا شهروندان کشور اروپا شرقی نیروهای خارجی این کشور را تشکیل می دهند. در شهر لندن پیدا کردن شغل نسبت به سایر کشورهای انگلستان سخت تر و دشوار تر می باشد. فرصت های شغلی در شهر لندن زیاد می باشد و از طرفی نرخ بیکاری در این شهر نیز بالاتر از سایر شهرهای انگلستان می باشد.

طی سال های اخیر سی درصد از مهاجران خارجی در کشور انگلستان استخدام شده اند. متقاضیان خارجی و بین المللی که قصد دارند در این کشور مشغول به کار شوند باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند. افرادی که به زبان آلمانی و یا فرانسوی تسلط دارند شانس بیشتری برای کار در شغل های پر در آمد دارند. دانشجویانی که در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل هستند می توانند در شغل های پاره وقت با دستمزد کم مشغول به کار شوند. موسسات معتبر کاریابی در انگلستان به راحتی برای افرادی که ویزا کار دارند و به زبان انگلیسی تسلط دارند کار پیدا می کند. حقوق سالانه دریافتی شاغلین در این کشور حدودا مبلغ 100000 پوند می باشد.

فرصت های شغلی در انگلستان

در این کشور در برخی از رشته های تحصیلی دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن شانس بیشتری برای یافتن کار دارند، این رشته های تحصیلی شامل موارد ذیل می باشند:

 • رشته تحصیلی فنی و مهندسی
 • رشته تحصیلی فن آوری اطلاعات
 • رشته تحصیلی معماری
 • رشته تحصیلی طراحی و تحلیل گری
 • رشته تحصیلی برنامه نویسی
 • رشته تحصیلی پزشکی
 • رشته تحصیلی دندان پزشکی
 • رشته تحصیلی آشپزی به صورت حرفه ای
 • رشته تحصیلی علوم زیستی
 • رشته تحصیلی محیط زیست
 • رشته های نوازندگی
 • رقصنده ها
 • معلم ها

به دلیل شرایط بسیار خوب این کشور در حوزه توریست و گردشگری، امکان یافتن شغل در زمینه های مهمانداری و خدمات گردشگران نیز وجود دارد. اگر شما به زبان انگلیسی تسلط ندارید می توانید قبل از یافتن شغل در کالج های آموزش زبان شرکت نمایید و زبان خود را تقویت نمایید.

بهره مندی از موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

در کشور انگلستان موسسات معتبر کاریابی در انگلستان راه حل های در نظر گرفته شده در تمامی کشورهای دنیا را برای کاریابی و استخدام نیرو استفاده می نمایند. این موسسات تیم هایی برای ارائه مشاوره در نظر گرفته اند. هدف اصلی موسسات معتبر کاریابی در انگلستان پیدا کردن متقاضیان با شرایط و موقعیت های عالی برای مشاغل مورد نظر می باشد. موسسات کاریابی باید برای روزهای اول کاری فرد متقاضی را همراهی کرده و تمامی حق و حقوق کارمند را تضمین کنند. هر یک از موسسات کاریابی در حوزه های مختلفی مشغول به فعالیت می باشند، پس بهتر است با توجه به شرایط نیازتان موسسه مورد نظر را انتخاب نمایید.

مزایای استفاده از موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

موسسات کاریابی معتبر در انگلستان، با کارفرمایان این کشور در ارتباط می باشند افرادی که مشغله کاری زیادی دارند می توانند برای یافتن شغل از این موسسات کمک بگیرند و در شغلی استخدام شوند. مزایا استفاده از این موسسات عبارتند از:

 • لازم نیست متقاضیان هزینه ای برای استفاده و عضویت در این موسسات بپردازند.
 • کارفرمایان وظیقه دارند تمامی هزینه ها را متقبل شوند.
 • ارائه راهنمایی و مشاوره به متقاضیان در زمینه دریافت مجوز کار، مدارک مورد نیاز برای دریافت مجوز کار و معرفی انواع ویزاهای کاری اخذ می نمایند.

بیشتر شرکت ها از متقاضیان نامه های پیچیده درخواست می کنند. متقاضیان باید رزومه خود را صادقانه و واضح نوشته و سپس به موسسات کاریابی ارائه دهند.

انواع موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

در این قسمت به معرفی موسسات کاریابی معتبر در انگلستان می پردازیم:

AGENCY CENTERAL سایت راهنمای شغلی در انگلستان
Graduate RC موسسه کاریابی برای مشاغل کوچک و متوسط
Step Ahead موسسات کاریابی انگلستان برای اشتغال در بخش های عمومی و خصوصی
Fresh Mindes Talent مشاوره های کاریابی در انگلستان برای آکادمی های بزرگ و جهت کار در کارهای معتبر
Hays Requirement موسسات کاریابی جهانی و کار در مشاغل حرفه ای
Badenoch & Clark موسسه جست و جوی کار و کاریابی و انجام مشاوره های کاریابی
All Jobs UK موسساتی جهت راهنمایی کاریابی
Life Worth موسسات کاریابی حرفه ای و سیستم هایی که شامل تغییرات اجتماعی می باشند
Penna Requirement Agency موسسه کاریابی در حوزه صنایع

با سپردن کار به این موسسات می توانید با خیال راحت به کاریابی بپردازید و به موازات آن این موسسات نیز برای شما به جستجوی کار می پردازند تا زمانیکه به شما به اشتغال برسید. طبیعتا این موسسات هزینه هایی را از شما دریافت خواهند کرد که در هر صورت ارزش مبلغ پرداختی را خواهد داشت.

ارائه درخواست به موسسات معتبر کاریابی در انگلستان

متقاضیانی که قصد دارند در موسسات کاریابی معتبر در انگلستان ثبت نام کنند باید موارد زیر را رعایت کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه دهند.

 • متقاضی باید رزومه خود را به زبان انگلیسی ارائه دهد.
 • دریافت فرم و تکمیل آن
 • متقاضی باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشد.
 • متقاضی باید ثابت نماید که تمام مدارک ارائه شده قانونی می باشند.
برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند