25
">

مهاجرت از طریق ازدواج به انگلیس

یکی از روش‌هایی که در نهایت می‌تواند اقامت این کشور را فراهم سازد ازدواج است. در صورتی که بخواهید با یک فرد که اقامت دائم انگلیس و یا حق شهروندی این کشور را دارد ازدواج کنید می‌توانید از طریق ویزای ازدواج که زیر مجموعه ویزای  خانوادگی است وارد این کشور شوید. شما باید ثابت کنید که به مدت حداقل 18 ماه با هم در ارتباط هستید. برای اینکار چندین روش وجود دارد. اول اینکه به  صورت رسمی ازدواج کرده‌اید، نامزده هستید و قصد ازدواج دارید و در نهایت حداقل دو سال با هم زندگی مشترک دارید. در صورتی که هنوز در وضعیت نامزدی هستید باید به صورت مستند ثابت نمایید که تا 6 ماه پس از وارد شدن به بریتانیا ازدواج خود را ثبت می‌کنید. در صورتی که فرد قبلاً ازدواج کرده باشد باید گواهی طلاق و یا فوت همسر قبلی خود را نیز ارائه دهد. از طرف دیگر باید ثابت نمایند که با شخص دیگری در ارتباط نیستند.
در صورتی که همسر شما دارای اقامت موقت انگلستان است و یا یکی از ویزاهای 
point-based را دارد روال کاری فرق می‌کند در این روش شما باید در ابتدا به عنوان یکی از وابستگان همراه او اقدام نمایید و پس از اینکه مدت زمان لازم سپری شد شریک شما به اقامت دائم خود خواهد رسید. شما می‌توانید ویزای خود را به ویزای ازدواج نیز تبدیل نمایید و پس از دوره‌ای اقامت دائمی بگیرید.
میزان درآمد لازم برای اخذ ویزای ازدواج این کشور 18600 پوند در سال است. در صورتی که صاحب فرزند شوید باید میزان درآمد 22400 پوند در سال باشد. در واقع به ازای هر بچه در سال 2400 پوند به مبلغ اصلی اضافه خواهد شد. تا زمانی که ازدواج شما رسمی نشده باشد نمی‌توانید در این کشور کار کنید و تنها به میزان 33 ماه اقامت در این کشور به شما داده می‌شود.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند