91
">

سوالات مهم درباب حقوق کارگر ساده در انگلستان

انگلستان چه قبل و چه بعد از خروج از اتحادیه اروپا (Brexit) از جمله بهترین کشورها برای مهاجرت کارگران ماهر محسوب میشود. به همین دلیل سوالات مختلفی درباب کار و کارگری در این کشور به صورت زیر مطرح است:

  • میانگین حقوق کارگر ساده در انگلستان 2021 چقدر است؟ میانگین حقوق کارگر ساده در کشور انگلستان سالانه حدود 35191£ (پوند) می باشد که معادل 39473€ (یورو) است. پس یک کارگر ساده در انگلستان به طور متوسط ماهیانه حدود 3289€ (یورو) کسب می کند.
  • عوامل تاثیر گذار بر سطح حقوق کارگران در انگلستان چیست؟ سطح تحصیلات، سابقه کار تخصصی، سن و سال، جنسیت و نوع کار از جمله فاکتورهای مهم و کلیدی است که بر روی سطح حقوق کارگران در انگلستان تاثیر می گذارد.
  • نرخ بیکاری فعلی نیروی کار انگلستان چند درصد است؟ هم اکنون نرخ بیکاری در کشور انگلستان حدود 3.9% می باشد که بسیار پایین تر از متوسط کشورهای اروپایی است.
  • آیا مدرک زبان انگلیسی برای دریافت ویزای کاری انگلستان (Tier2) الزامی است؟ بله، حداکثر امتیاز مدرک مهارت زبان انگلیسی (معمولا آیلتس 4.0 تا 7.0) در سیستم امتیازی ویزای انگلستان حدود 10 امتیاز است.
  • مقدار تمکن مالی جهت اثبات صلاحیت و اخذ امتیاز لازمه باید چقدر باشد؟ امتیاز تمکن مالی از 10 تا 45 امتیاز بوده و برای کسب حداقل 10 امتیاز لازم هر متقاضی بایستی حداقل مبلغ 800£ (پوند) را برای مدت حداقل 3 ماه قبل از ارائه درخواست در حساب بانکی خود نشان دهد.
  • مدت زمان اقامت با ویزای کار انگلستان Tier 2 چند سال است؟ با این ویزا کارگران حداکثر 3 سال می توانند در کشور انگلستان کار و زندگی بکنند و بعدا هم برای 2 سال دیگر هم قابل تمدید است.
  • آیا امکان اقامت خانوادگی از طریق ویزای کار انگلستان برای متقاضیان فراهم است؟ بله طبق قانون مهاجرتی انگلستان این حق برای کلیه متقاضیان فراهم است.
برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند