با ما به همسرتان بپیوندید

آیا شریک زندگی تان اقامت انگلستان را دارد؟

ویزای همسر یا ازدواج انگلستان توسط متقاضیانی درخواست می شود که متاهل و متعهد به شریک زندگی شان که شهروند بریتانیا بوده هستند.

مجموعه مشاوران مهاجرتی ملنور، مشاور برتر ویزای همسر (ازدواج) انگلستان در ایران بوده و به شما کمک میکند با استفاده از این ویزا شریک زندگی خود را به انگلستان بیاورید.

این مجموعه در راستای ارائه خدمات تخصصی ویزای ازدواج (Spouse Visa) تصمیم بر این گرفته است برای اولین بار در ایران مدیریت و برگزاری مراسم های عقد در انگلستان را برای متقاضیان این ویزا فراهم نماید. 

پکیج های بی نظیر ما برای شما شامل بسته مراسم ازدواج در چشم لندن (London Eye) و بسته مراسم ازدواج در قایق بر رودخانه تایمز (River Thames) لندن میباشد.

حداقل درآمد سالانه اثبات شده فرد متقاضی ویزای ازدواج

18600 پوند

خدمات ما، برای شما

  • اخذ ویزای همسر (ازدواج)
  • برگزاری مراسم عقد
  • بسته برگزاری مراسم و چرخش روی چشم لندن
  • بسته برگزاری مراسم بر روی قایق در رودخانه تایمز

ویدیوی مراسم های برگزار شده

گالری تصاویر

سوالات متداول متقاضیان ویزای ازدواج

اگر با فردی که دارای اقامت دائم، اقامت از نوع پناهندگی و یا شهروندی انگلستان است ازدواج کرده اید و قصد پیوستن به ایشان در انگلستان را دارید باید درخواست ویزای ازدواج یا همان  Spouse Visa کنید.

برای درخواست این نوع ویزا باید به حالت رسمی عقد کرده باشید و یا ثابت کنید که در 5 سال گذشته به مدت 2 سال با شریک زندگی خود در زیر یک سقف زندگی کرده اید. متقاضی همچنین باید ثابت کند که آشنایی اولیه با زبان انگلیسی دارد.

درآمد سالانه اسپانسر باید بالای 18600 پوند در سال باشد. در صورتی که مبلغی معادل 64000 پوند به مدت 6 ماه در حساب پس انداز خود داشته باشید نیز قادر به درخواست این نوع ویزا خواهید بود.

در مرحله اول 2 سال و 6 ماه. پس از این مدت قادر خواهید بود ویزای خود را برای 2 سال و 6 ماه دیگر تمدید کنید. پس از گذر 5 سال از اقامتتان در بریتانیا قادر به درخواست اقامت دائم و یک سال بعد از آن شهروندی انگلستان خواهید بود.

برای دریافت مشاوره در این مورد با ما در ارتباط باشید. بدین منظور فرم بالای این صفحه را تکمیل نمایید.

برای اینکه بتوانیم یک روز رویایی را برای شما به ارمغان آوریم بسته های متنوعی را برای شما درنظر گرفته ایم. که از جمله آن  برگزاری مراسم و چرخش روی چشم لندن و برگزاری مراسم بر روی قایق در رودخانه تایمز میباشد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر فرم بالای صفحه را تکمیل نمایید.

آدرس ما