8 (1)
">

آشنایی با صنعت خودروی انگلستان

بریتانیا بالاترین بهره­ وری را در بین تولید کنندگان اصلی خودرو در اروپا در اختیار دارد. همچنین بخش ورزش­ های موتوری این کشور در جهان، پیشرو است، و طیف گسترده­ ای از مشاوره ­های مهندسی تخصصی را در اختیار دارد که همه­ ی اینها، این کشور را در راس صنعت خودرویی قرار می ­دهند.

تحقیقات پیشگام

بریتانیا، یک کشور پیشرو در جهان است و آینده ­ی تحرک و جابجایی در دست این کشور است، و حامی پیشرفت­ در زمینه حمل و نقل متصل، خودران، مشترک و برقی می­ باشد.

زنجیره تامین قوی

سهم داخل خودروهای ساخت بریتانیا از 36 درصد در سال 2011 به 44 درصد در سال 2017 افزایش یافته است و این افزایش همچنان ادامه دارد.

ورزش­های موتوری

بریتانیا بر ورزش­ های موتوری در جهان سلطه دارد – دفتر مرکزی 6 تیم از 10 تیم فرمول 1 در بریتانیا واقع است و کشور ما، میزبان فرمول E نیز می ­باشد. 4500 شرکت دیگر نیز در این بخش فعالیت می­ کنند.

گردش مالی صنعت خودرویی بریتانیا، 78 میلیارد پوند می­ باشد.

در سال 2018، 1.5 میلیون وسیله نقلیه در بریتانیا تولید شد.

در سال 2018، 2.7 میلیون موتور در بریتانیا تولید شد.

179،000 نفر در صنعت ساخت خودرو در بریتانیا کار می­ کنند.

78٪ از تولیدات خودرو در بریتانیا، صادر می­ شود.

200000 وسیله نقلیه با آلودگی بسیار کم در جاده.

کشور نوآوری

مرکز ملی نوآوری در زمینه خودرو که در وارویک (Warwick) قرار دارد، بزرگترین مرکز تحقیقاتی در نوع خودش در اروپا است که 33000 متر مربع از آن به نوآوری خودرو اختصاص داده شده است و 100 پرسنل نیز در زمینه طراحی، مهندسی و تحقیقات کار می­ کنند.

بازار خودروهای برقی

ما دومین بازار بزرگ اروپا در حوزه وسایل نقلیه برقی را در اختیار داریم و در سال 2017، 47.263 خودروی برقی ثبت شده است.

ساخت خودروهای برقی

ما بزرگترین تولید کننده­ ی وسایل نقلیه برقی در اروپا هستیم و بیش از 25000 ایستگاه شارژ عمومی در سراسر بریتانیا موجود است.

عملکرد خودروهای برقی

Faraday Challenge، یک سرمایه گذاری 246 میلیون پوندی در زمینه توسعه باتری­ های پیشرفته برای وسایل نقلیه برقی است.

اقدامات بعدی

اگر به دنبال تأمین کننده هستید، و یا می ­خواهید یک بیزینس در بریتانیا راه اندازی کنید، ما می ­توانیم به شما کمک کنیم. برای دریافت مشاوره ساده در مورد نحوه راه اندازی بیزینس در بریتانیا با ما در تماس باشید.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند