89
">

پاسپورت انگلستان

انگلستان جزو کشورهایی می باشد که معتبرترین پاسپورت جهان را دارد و افراد می توانند با دارا بودن پاسپورت انگلستان بدون ویزا به بیشتر 174 کشور مسافرت کنند.

کشور انگلستان از نظر اقتصادی نیز عضوء برترین و قوی ترین کشورهای جهان می باشد و رتبه اقتصادی خوبی میان کشورهای قدرتمند جهان دارد این برتری اقتصادی باعث شده که این کشور در رتبه بندی اقتصادی جزء 6 کشور برتر جهان قرار بگیرد.

دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

دارا بودن سرمایه لازم باید در بانک های انگلستان یا بانک های مورد تایید این کشور در کشور ایران بابت مدت زمان سه ماه از الزامات اخذ این نوع ویزا می باشد. این ویزا مهاجرتی یکی از بیشترین مخاطب ویزاها سرمایه گذاری در این کشور می باشد. بابت اخذ این ویزا احتیاج به مدرک زبان انگلیسی دارید که داشتن نمره آیلتس 4 لازم و ضروری می باشد. اگر شما کمتر از یک سال در یک شغل در انگلستان سرمایه گذاری کرده باشید این امکان را دارید برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدامات لازم را انجام دهید. اما مسیرهای اخذ اقامت سرمایه گذاری انگلستان یا ویزای Tier1 از طریق ثبت شرکت و مدت اقامت آنها عبارتند از:

شرایط دریافت اقامت انگلستان

برای دریافت اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری شما باید شرایط زیر را احراز نمائید:

  • سرمایه 200000£ (پوند) در این کشور را داشته باشید.
  • بتوانید کسب و کار در این کشور را راه اندازی کنید.
  • راه اندازی سرمایه 200000£ (پوند) در کسب و کار مربوطه
  • مدرک زبان آیلتس نمره 4 توسط سرپرست خانواده
  • امکان کسب و کار برای دو نفر
  • امکان دریافت اقامت این کشور برای دو خانواده

اخذ پاسپورت انگلستان

هزینه 200000£ (پوند) برای سرمایه گذاری در این کشور در اختیار شخص متقاضی انجام می شود و به دولت یا شخص ثالث پرداخت نخواهد شد. برنامه و طرح های تجاری شخصی باید ویزا دریافت کنند و این ویزا به مدت 3 سال و 4 ماه دریافت می شود که بعد از اتمام این دوره، شرایط موسسه ها و بیزینس ها ابتدا بررسی می شود سپس شما می توانید تا مدت دو سال این ویزا را تمدید کنید.

همسر شخص این امکان را دارد در این کشور برای خود کسب و کار راه اندازی کند و فرزندان شخص می تواند به صورت رایگان (مجانی) در موسسات آموزشی ادامه تحصیل دهند. حضور 183 روز در یک سال برای افرادی که در این کشور به عنوان اقامت دائم تمدید کنند.

مدارک مورد نیاز بابت اخذ پاسپورت انگلستان

لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت انگلستان شامل موارد زیر می باشد:

  • 6 سال زندگی در این کشور
  • مسلط بودن زبان انگلیسی
  • پرداخت سریع عوارض و مالیات ها در 6 سال سابق
  • عدم گواهی سابقه کیفری در 6 سال سابق

لازم به توضیح است که پاسپورت انگلستان، معتبرترین پاسپورت دنیا می باشد و کسانی این پاسپورت را دارند می توانند به بیشتر از 174 کشور دنیا مانند آمریکا، کانادا، مکزیک، استرالیا و کشورهای اتحادیه اروپا بدون دریافت ویزا سفر کنند.

اخذ پاسپورت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه اولیه بابت سرمایه گذاری در انگلستان یک میلیون پوند می باشد که 750000£ (پوند) در آن بابت شرکت و موسسات هزینه می شود و مبلغ 250000£ (پوند) بابت کسب و کارهای شخص هزینه می شود. از سمت دیگر دارایی شما نباید کمتر از دو میلیون پوند باشد. در سال 2014 بر اساس سیستم رتبه بندی سرمایه گذاری در این کشور ابتدا باید سرمایه اولیه را داشته باشید.

مبلغ 750000£ (پوند) از این سرمایه در حساب به صورت مسدود می شود و مبلغ 250000£ (پوند) باقی مانده در اختیار شخص قرار می گیرد که می توانید آزادانه به تجارت یا خرید ملک بپردازید. بابت اخذ ویزای سرمایه گذاری به مدرک زبان و مدرک تحصیلی نیازی نمی باشد. شما با اخذ این نوع ویزا می توانید برای خانواده (همسر و فرزندان) خود ویزای همراه دریافت کنید. ما این راه مهاجرت را به کسانی که توانایی مالی بالایی دارند پیشنهاد می کنیم

اقامت انگلستان از طریق تحصیل

تحصیل در انگلستان مانند کشور دیگر در همه دوره های تحصیلی از دوره ابتدایی مدارس تا دوره دکترا همه افراد باید به این کشور مهاجرت کنند و کسانی می توانند به واسطه این راه اقامت تحصیلی در این کشور وارد شدند. اقامت تحصیلی جزء اقامت های کوتاه مدت می باشد که به مدت دوره تحصیل شخص می باشد. لازم به توضیح می باشد که این راه مهاجرت راهی بابت ورود به این کشور می باشد شخص می تواند در هنگام تحصیل مشغول کار شوند و به هزینه تحصیل و زندگی کمک کنند و بعد از اتمام تحصیل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند و به صورت تمام وقت مشغول کار شوند و در نهایت بعد از 5 سال برای اقامت دائم اقدام کنید.

اقامت انگلستان از طریق ازدواج

کسانی که تمایل دارند از طریق ازدواج وارد این کشور شوند، باید با یک شهروند انگلستانی ازدواج کنند و بعد از مدتی می توانند برای اقامت در این کشور اقدام کنند. بابت دریافت این ویزا هر دو شخص باید دارای سن بیشتر از 18 سال باشد، شخص درخواست دهنده ازدواج در این کشور باید مدارک درآمدی و ثابت کردن توانایی مالی خود را ارائه دهد تا خود و همسرش بدون احتیاج به کمک های دولتی حمایت شود.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند